Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Siciska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa Retniowiec

Retniowiec(Siciska + 7 km)

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Bełchów

Bełchów(Siciska + 18 km)

1 290 000 zł10 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka komercyjna o powierzchni 1 ha (17/5 i 17/4) Świetny dojazd do autostrady A2 w odległości 1km. Ogromny potencjał pod zabudowę inwestycyjną dzięki szybkiemu.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kościelna

Bedoń Przykościelny(Siciska + 25 km)

1 299 000 zł7 498 m² 173,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena podana w ogłoszeniu jest kwotą netto (należy doliczyć 23% vat). Sprzedający wystawia fakturę vat. Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 7498 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Zwierzyniecka

Makowska,Skierniewice(Siciska + 20 km)

33 000 000 zł12 847 m² 2 568,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:41 765 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-przemysłowy o całkowitej powierzchni zabudowy ok. 12 847 mkw. Cały kompleks składa się z czterech połączonych hal magazynowych powstałych pomiędzy 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Sejmu Wielkiego

Brzeziny(Siciska + 15 km)

146 000 zł2 096 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z wydanymi warunkami zabudowy (możliwość realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej). Działka porośnięta jest drzewami iglastymi i liściastymi, co nadaje jej wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Makowska,Skierniewice(Siciska + 20 km)

320 000 zł50,26 m² 6 366,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Dąbkowice Dolne

Dąbkowice Dolne(Siciska + 20 km)

100 000 zł13 300 m² 7,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam ziemię rolną w Dąbkowicach Dolnych koło Łowicza. Powierzchnia działki to 13 300 m , a cena wynosi 100 000 pln, co daje niewielką cenę za metr kwadratowy zaledwie 7 pln. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skierniewice

Rawka,Skierniewice(Siciska + 20 km)

465 000 zł100 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 745 m²

Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do pkp, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Lipka

Lipka(Siciska + 15 km)

150 656 zł27 392 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna - 2,7 ha - lipka gm. Stryków Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki rolnej o powierzchni 2,7 ha zlokalizowanej we wsi Lipka w gminie Stryków. Nieruchomość gruntowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Siciska

Siciska,łódzkie

350 000 zł94 m² 3 723,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Bez dodatkowych kosztów w postaci prowizji! Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 4600 m , położoną w miejscowości Siciska, gmina.